حلقه هوشمند سامسونگ به نام گلکسی رینگ ماه آینده وارد خط تولید می‌شود

طبق خبرهای منتشر شده توسط منابع آگاه، حلقه هوشمند سامسونگ مراحل توسعه خود را به پایان رسانده و از ماه آینده وارد خط تولید میشود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این شایعات فراوانی در مورد تولید حلقه هوشمند سامسونگ منتشر شده بود. در نهایت سامسونگ قصد دارد این حلقه را با نام گلکسی رینگ روانه بازار کند. با توجه به کوچک بودن این بازار سامسونگ می تواند به سرعت در بازار کلقه های هوشمند. بی رقیب باشد.

طبق گزارشی که اخیرا توسط The Elec منتشر شد توسعه و طراحی این حلقه به پایان رسیده و این کمپانی اکنون تولید آن را آغاز می کند. طبق اعلام این منابع سامسونگ پیش از این سخت افزارهای مورد نیاز برای ساخت این حلقه هوشمند را تهیه کرده و اکنون برای تولید آن مشکلی ندارد. تنها زمان آغاز تولید باید توسط سامسونگ اعلام شود. با وجود آغاز تولید آن تا سه روز دیگر، رونمایی آن تا سال آینده نیز انجام نخواهد شد. زیرا علاوه بر ثبت آن در نهادهای رگولاتوری در کشورهای مختلف، انجام آزمایش های مختلف رو ابن حلقه به زمان زیادی نیاز دارد. همچنین سامسونگ به دنبال دریافت مجوز دستگاه پزشکی برای این حلقه خواهد بود.

منبع خبر حلقه هوشمند سامسونگ به نام گلکسی رینگ ماه آینده وارد خط تولید می‌شود پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

 

​گجت‎ها طبق خبرهای منتشر شده توسط منابع آگاه، حلقه هوشمند سامسونگ مراحل توسعه خود را به پایان رسانده و از ماه آینده وارد خط تولید میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این شایعات فراوانی در مورد تولید حلقه هوشمند سامسونگ منتشر شده بود. در نهایت سامسونگ قصد دارد این حلقه را
منبع خبر حلقه هوشمند سامسونگ به نام گلکسی رینگ ماه آینده وارد خط تولید می‌شود پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد. 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *