سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا از بدنه تیتانیومی و دوربین چهار منشوری استفاده کرده است

افشای مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به گلکسی اس ۲۴ اولترا پیش از رونمایی باعث شد تا بسیاری از اطلاعات این پرچمدار منتشر شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اندکی تا رونمایی از گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ باقی مانده است. در این فاصله برخی از مشخصات اصلی این پرچمدار افشا شده است. پرچمدار اس ۲۴ اولترا سامسونگ دارای نمایشگر با روشنایی ۲۵۰۰ نیت است که نسبت به نسخه قبلی پیشرفت قابل توجهی را نشان می دهد. همچنین این گوشی با بدنه تیتانیومی و قابلیت زوم ۵ برابری ارائه خواهد شد که می‌تواند ویژگی‌های جذابی برای کاربران باشد. ویژگی‌های ارائه شده در این گوشی نشان می‌دهد سامسونگ قصد ندارد بازار فروش گوشی‌های خود را به آیفون ۱۵ پرو مکس واگذار کند.

طبق گزارش‌های منتشر شده در حالی گلکسی اس ۲۲ اولترا دارای روشنایی صفحه ۲۵۰۰ نیتی خواهد بود که گوشی‌های رقیب از جمله پیکسل ۸ پرو، اوپو فایند ایکس ۶ پرو و شیائومی ۱۳ اولترا نیز دارای چنین نمایشگری بوده و اپل نیز آیفون ۱۵ را به نمایشگر ۲۰۰۰ نیتی مجهز کرده است.

همچنین پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ در این گوشی استفاده شده و دو عضو دیگر این خانواده با پردازنده اگزینوس ۲۴۰۰ عرضه می‌شوند. باتری استفاده شده در این گوشی تفاوتی با نسل قبل نداشته و ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود

منبع خبر سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا از بدنه تیتانیومی و دوربین چهار منشوری استفاده کرده است پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

افشای مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به گلکسی اس ۲۴ اولترا پیش از رونمایی باعث شد تا بسیاری از اطلاعات این پرچمدار منتشر شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اندکی تا رونمایی از گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ باقی مانده است. در این فاصله برخی از مشخصات اصلی این پرچمدار افشا شده
منبع خبر سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا از بدنه تیتانیومی و دوربین چهار منشوری استفاده کرده است پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *