درگاه USB C در آیفون ۱۵ برای افزایش سرعت اینترنت از ارتباط اترنت پشتیبانی می‌کند

کاربران پس از عرضه گوشی آیفون ۱۵ و استفاده از آن به ویژگی‌های جدید اضافه شده پی برده‌اند. یکی از این ویژگی‌ها که توسط کاربران گزارش شده استفاده از درگاه USB C در گوشی‌های آیفون ۱۵ است که می‌تواند با استفاده از مبدل USB C به اترنت و با کمک اتصال سیمی سرعت اینترنت را بسیار بیشتر از وای فای افزایش دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش‌های آیفون ۱۵ نشان می‌دهد آنها با استفاده از آداپتور USB C به اترنت توانسته‌اند اینترنت سیمی را با سرعتی بالاتر از وای فای در اختیار بگیرند. یکی از مخاطبان در گزارش ارسالی به مک رومرز اعلام کرد اتصال این درگاه به اینترنت باعث افزایش سرعت دانلود تا ۸۰۰ مگابیت بر ثانیه شده است.

اپل پیش از این در وب سایت خود به صورت رسمی اعلام کرد در گوشی‌های آیفون ۱۵ امکان پشتیبانی از مبدل‌های USB C به اترنت وجود دارد. در صورت اتصال گوشی‌های نسل جدید اپل به کابل اترنت یک منوی مخفی در بخش تنظیمات ایجاد خواهد شد که از طریق آن می‌توان شبکه و اطلاعات آی پی را تنظیم کرد.

البته پیش از این نیز درگاه لایتنینگ امکان اتصال به مبدل اترنت را دارا بود. اما به نظر می‌رسد قرارگیری درگاه USB C در این گوشی توجهات بیشتری را به آن معطوف کرده است.

منبع خبر درگاه USB C در آیفون ۱۵ برای افزایش سرعت اینترنت از ارتباط اترنت پشتیبانی می‌کند پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

کاربران پس از عرضه گوشی آیفون ۱۵ و استفاده از آن به ویژگی‌های جدید اضافه شده پی برده‌اند. یکی از این ویژگی‌ها که توسط کاربران گزارش شده استفاده از درگاه USB C در گوشی‌های آیفون ۱۵ است که می‌تواند با استفاده از مبدل USB C به اترنت و با کمک اتصال سیمی سرعت اینترنت را
منبع خبر درگاه USB C در آیفون ۱۵ برای افزایش سرعت اینترنت از ارتباط اترنت پشتیبانی می‌کند پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *