ابزار کوچکی به اندازه دانه برنج با قابلیت تست بیش از ۲۰ درمان به طور همزمان برای سرطان مغز

پژوهشگران یک ابزار بسیار کوچک توسعه داده‌اند که می‌تواند بهترین روش درمانی را برای سرطان مغز شناسایی کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دستگاه جدید پژوهشگران تنها به اندازه یک دانه برنج بوده و به طور همزمان قادر است ۲۰ نوع روش درمانی را برای تشخیص بهترین نوع درمان در سرطان مغز مانند گلیوما است کند. این ابزار در هنگام جراحی درون مغز قرار داده شده و سپس در یک محیط کوچکی از مغز آثار داروها را شناسایی کند. با رفع محدودیت‌های مربوط به روش‌های تست دارویی کنونی علاوه بر تشخیص داروی مناسب و شخصی‌سازی آن برای بیمار به درستی انجام خواهد گرفت. در حال حاضر این ابزار در مرحله آزمایش‌های بالینی قرار دارد و تاکنون اثر جانبی شدیدی در اثر استفاده از آن مشاهده نشده است.

در هنگام بروز این بیماری جراحان نیاز به آگاهی در زمینه تاثیر داروهای مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن دارند. بنابراین با انتخاب بهترین داروی ممکن برای هر بیمار می‌توان به بهترین نتیجه نیز دست پیدا کرد. در حال حاضر روش‌های کنونی نمی‌توانند به اندازه کافی سریع بوده و برای آزمایش انواع داروها نیز مناسب نیستند. اما ابزار جدید میتواند علاوه بر کارایی بالا از مغز هر بیمار به عنوان یک آزمایشگاه کوچک استفاده کند.

منبع خبر ابزار کوچکی به اندازه دانه برنج با قابلیت تست بیش از ۲۰ درمان به طور همزمان برای سرطان مغز پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

پژوهشگران یک ابزار بسیار کوچک توسعه داده‌اند که می‌تواند بهترین روش درمانی را برای سرطان مغز شناسایی کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دستگاه جدید پژوهشگران تنها به اندازه یک دانه برنج بوده و به طور همزمان قادر است ۲۰ نوع روش درمانی را برای تشخیص بهترین نوع درمان در سرطان مغز
منبع خبر ابزار کوچکی به اندازه دانه برنج با قابلیت تست بیش از ۲۰ درمان به طور همزمان برای سرطان مغز پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *