معرفی اپل ویژن باعث تاخیر در معرفی هدست سامسونگ شد

یکی از منابع آگاه اعلام کرد اپل با رونمایی از هدست ویژن پرو مجهز به سخت‌افزار قدرتمند موجب تاخیر معرفی هدست سامسونگ شده است. هدف از ایجاد تاخیر نیز افزایش قدرت سخت‌افزاری هدست سامسونگ و ساخت یک دستگاه پیشرفته‌تر است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل با معرفی ویژن پرو و سخت‌افزار قدرتمند به کار گرفته شده در آن، سامسونگ را وادار کرد تا معرفی هدست خود را به تاخیر بیندازد. به نظر می‌رسد پیش از معرفی هدست اپل سامسونگ آمادگی لازم برای رونمایی از دستگاه خود را داشته است. اما اکنون به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند هدست پیشرفته‌تری برای رقابت با ویژن پرو عرضه کند.

یک افشاگر خوشنام اعلام کرد احتمالاً سامسونگ در ژوئن سال آینده از هدست پیشرفته خود رونمایی خواهد کرد. البته سامسونگ برای معرفی این هدست پایان امسال را برنامه‌ریزی کرده بود.

هنوز مشخص نیست هدست سامسونگ پس از معرفی چه زمانی به طور رسمی وارد بازار خواهد شد. اما به نظر می‌رسد با توجه به برنامه‌ریزی‌های سامسونگ بین زمان معرفی و عرضه این دستگاه فاصله زیادی باشد.

هدست ویژن پرو اپل خرداد امسال رونمایی شد و قرار است اپل آن را در سال آینده میلادی به بازار عرضه کند. البته اپل در ابتدا این هدست را تنها در بازارهای آمریکا به فروش می‌رساند.

منبع خبر معرفی اپل ویژن باعث تاخیر در معرفی هدست سامسونگ شد پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

یکی از منابع آگاه اعلام کرد اپل با رونمایی از هدست ویژن پرو مجهز به سخت‌افزار قدرتمند موجب تاخیر معرفی هدست سامسونگ شده است. هدف از ایجاد تاخیر نیز افزایش قدرت سخت‌افزاری هدست سامسونگ و ساخت یک دستگاه پیشرفته‌تر است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل با معرفی ویژن پرو و سخت‌افزار
منبع خبر معرفی اپل ویژن باعث تاخیر در معرفی هدست سامسونگ شد پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *