سامسونگ گلکسی واچ نسخه نجومی را برای کاربران خاورمیانه و آفریقا عرصه می کند

گلکسی واچ نجومی سامسونگ علاوه بر قابلیت های اصلی دارای طراحی ابزار علمی اسطرلاب است که برای برخی از کاربران در برخی مناطق عرضه خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گلکسی واچ ۶ کلاسیک قرار است در مدل نجومی عرضه شود. سامسونگ در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد قصد دارد نسخه نجومی گلکسی واچ ۶ کلاسیک را که از ابزار نجومی اسطرلاب در قدیم الهام گرفته شده عرضه کند. این مدل از اولین مدل ویژه گلکسی واچ ۶ محسوب میشود که تنها در ناحیه خاورمیانه و آفریقا عرضه خواهد شد. به گفته سامسونگ این مدل جدید قرار است نوعی ادای دین به میراث ارزشمند مناطقی از جمله خاورمیانه و آفریقا در زمینه نجوم و ریاضیات باشد.

ساعت طرح جدید قرار است تنها در مدل ۴۷ میلیمتری عرضه شود. همچنین در آن از حاشیه مشکی Black Astro استفاده خواهد شد. علاوه بر آن در این ساعت از بندپارچه ای همراه با چندین آیتم با طرح نجوم به صورت کلکسیونی بهره می برد. سامسونگ علاوه بر طراحی اضافه از چند نرم افزار مانند امکان رهگیری ماه و خورشید و واچ فیس اختصاصی نیز در این ساعت استفاده می کند.

به گفته شرکت سازنده کلیه خریداران این ساعت برای خرید آن می توانند به فروشگاه های VIP دسترسی داشته باشند. به گفته سامسونگ امکان دسترسی و خرید این ساعت در کشورهایی مانند کویت، قطر، بحرین، عمان، عربستان، عراق، مصر و ترکیه وجود دارد. در بین این کشورها نام ایران دیده نشده است. قیمت گلکسی واچ ۶ استرو ادیشن بالاتر از نوع معمولی بوده و در بازارهای مختلف نیز متفاوت خواهد بود.

منبع خبر سامسونگ گلکسی واچ نسخه نجومی را برای کاربران خاورمیانه و آفریقا عرصه می کند پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

گلکسی واچ نجومی سامسونگ علاوه بر قابلیت های اصلی دارای طراحی ابزار علمی اسطرلاب است که برای برخی از کاربران در برخی مناطق عرضه خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گلکسی واچ ۶ کلاسیک قرار است در مدل نجومی عرضه شود. سامسونگ در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد قصد دارد نسخه
منبع خبر سامسونگ گلکسی واچ نسخه نجومی را برای کاربران خاورمیانه و آفریقا عرصه می کند پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *