سیستم فیلتر هوا در ایستگاه فضایی بین المللی از وجود آلودگی گرد و غبار زیاد در آن خبر می دهد

آلاینده های شیمیایی موجود در ایستگاه فضایی بین المللی می تواند از گرد و غبار موجود در خانه در اروپا و آمریکا بیشتر باشد.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مطالعه اخیر که در آن گرد و غبار. جمع آوری شده توسط سیستم فیلتر ایستگاه فضایی مورد بررسی قرار گرفته است نشان می دهد سطوح آنلاینده ها در این ایستگاه از میانگین سطوح متوسط این آلاینده ها در گرد و غبار خانه ها در سراسر آمریکا و اروپای غربی بیشتر است.

محققان معتقدند نتیجه گیری این مطالعه می تواند در آینده به مهندسان در ساخت فضاپیماهای جدید برای سفرهای طولانی مدت انسان کمک کنند.

استوارت هاراد، از دانشگاه بیرمنگام در مورد این مطالعه می گوید: یافته های بدست آمده در این پژوهش نشان می دهد در اینده می توان فضاپیماها را با انتخاب دقیق مواد در مراحل اولیه به گونه ای ساخت که بسیاری از این آلاینده ها قبل از تولید حذف شوند.

برای مثال موادی مانند دی‌فنیل اترهای پلی برومینه شناسایی شدند که در تجهیزات الکترونیکی به عنوان مواد ضد حریق به کار می روند. به گفته محققان وجود این ماده نشان دهنده استفاده از مواد غیرآلی ضدحریق در ایستگاه فضایی و ساخت پارچه های ضد حریق بوده است.

منبع خبر سیستم فیلتر هوا در ایستگاه فضایی بین المللی از وجود آلودگی گرد و غبار زیاد در آن خبر می دهد پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

آلاینده های شیمیایی موجود در ایستگاه فضایی بین المللی می تواند از گرد و غبار موجود در خانه در اروپا و آمریکا بیشتر باشد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، مطالعه اخیر که در آن گرد و غبار. جمع آوری شده توسط سیستم فیلتر ایستگاه فضایی مورد بررسی قرار گرفته است نشان می
منبع خبر سیستم فیلتر هوا در ایستگاه فضایی بین المللی از وجود آلودگی گرد و غبار زیاد در آن خبر می دهد پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *