هدست آینده اپل به قابلیت شناسایی انرژی نامرئی مجهز است

پتنت جدید ثبت شده توسط اپل نشان می دهد هدست آینده این شرکت به قابلیت شناسایی انرژی نامرئی مجهز خواهد بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژن پرو با وجود سخت افزارهای پیشرفته به یک اپلیکیشن مناسب نیاز دارد تا بتواند در بازار به موفقیت برسد. اکنون اپل با این هدف پتنت جدیدی را ثبت کرده که نشان می دهد هدست نسل بعدی اپل قابلیت شناسایی انرژی های نامرئی اطراف را خواهد داشت. اپل پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد در آینده جریان الکتریکی ، سیگنال ها و حتی خروجی وای فای را نیز به شکل قابل مشاهده در آورد. این قابلیت ممکن است در آینده به رفع مشکلات در خانه کمک کند.

این قابلیت علاوه بر جنبه های تعمیری دارای تجربه کاربری هیجان انگیز برای کاربران نیز خواهد بود. اپل در این مورد گفته است: بسیاری از پوسترهای تبلیغاتی، محتواهای چاپی و یا نمایشگرها در حال ساطع کردن نور نامرئی هستند که می توان از این طریق آنها را شناسایی کرد. ممکن است در آینده ویژن پرو با استفاده از ابن قابلیت برای پخش سه بعدی تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع خبر هدست آینده اپل به قابلیت شناسایی انرژی نامرئی مجهز است پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

تکنا

پتنت جدید ثبت شده توسط اپل نشان می دهد هدست آینده این شرکت به قابلیت شناسایی انرژی نامرئی مجهز خواهد بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژن پرو با وجود سخت افزارهای پیشرفته به یک اپلیکیشن مناسب نیاز دارد تا بتواند در بازار به موفقیت برسد. اکنون اپل با این هدف پتنت
منبع خبر هدست آینده اپل به قابلیت شناسایی انرژی نامرئی مجهز است پایگاه خبری تکنا به آدرس تکنا میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *