iOS 11 حالا بر روی 76 درصد از دیوایس های اپل نصب شده است

iOS 11

اپل بخش مخصوص توسعه دهندگان را در وب سایت خود بروزرسانی کرده و جدیدترین آمار مربوط به میزان مهاجرت کاربران به iOS 11 را مشخص کرده است. بر اساس اطلاعات فروشگاه اپ استور تا تاریخ 22 آپریل سال جاری iOS 11 بر روی 76 درصد از دیوایس ها نصب شده است. در حالی که 19 درصد دیوایس ها همچنان از iOS 10 و 5 درصد دیگر نیز همچنان از نسخه های قدیمی تر iOS استفاده می کنند.

چند روز پیش بود که اپل 11.3.1 iOS را منتشر کرد تا مشکلی که در زمینه عدم پاسخگویی به حرکات لمسی در صفحات نمایش بعضی دستگاه ها وجود داشته است را برطرف کند. در مقایسه با اندروید بد نیست بدانید که بیشتر دستگاه های اندرویدی (26 درصد) در حال حاضر از نسخه مارشمالو اندروید استفاده می کنند که در سال 2015 عرضه شده و نسخه نوقای اندروید نیز با رکورد 23 درصد در رتبه دوم جای دارد که در سال 2016 عرضه شده بود.

اگر از کاربران اندروید هستید ناچارید که صبر کنید تا بروزرسانی های جدید این سیستم عامل تست شده و برای شما عرضه شود که این خود بر پیچیدگی ماجرای عرضه بروزرسانی های اندروید می افزاید مگر اینکه گوشی هوشمند اندرویدی شما یکی از مدل هایی باشد که توسط خود گوگل طراحی شده که در این صورت خوش شانس هستید و می توانید بروزرسانی های جدید را به صورت مستقیم از این غول قدرتمند دنیای جستجو در اینترنت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*