AirPort Express در جدیدترین آپدیت آی او اس ۱۱٫۴ مشاهده شد


Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 آی او اس ۱۱٫۴ به تازگی منتشر شده است و یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های ارائه شده در آن شامل AirPlay 2 است. در این میان یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit اعلام کرده که در بررسی‌های خود، ردپایی از وجود نسل جدید AirPort Express پیدا کرده است.

در اپلیکیشن Home ارائه شده در آی او اس ۱۱٫۴ یکی از کاربران، نام محصولی با عنوان AirPort Express را پیدا کرده است که با قابلیت پشتیبانی AirPlay 2 کار می‌کند. از آنجایی که AirPort Express امروزی که از طرف اپل فروخته می‌شود قابلیت پشتیبانی از سیستم ارتباط بی‌سیم جدید اپل را ندارد، می‌توان انتظار داشت که در آینده‌ای نزدیک اپل از نسل جدید AirPort Express با قابلیت پشتیبانی از AirPlay 2 رونمایی کند.

از آنجایی که سیستم ارتباطی هوشمند و اختصاصی اپل با عنوان AirPlay 2 قابلیت پشتیبانی از ارسال صدا به صورت استریو را دارد، می‌توان امیدوار بود که این سیستم ارتباطی بتواند محتویات موسیقی مختلف را از طریق AirPort Express به هوم پادها ارسال کند.

علاوه بر این، پیش بینی می‌شود که نسخه جدید دستگاه ارتباطی و ذخیره سازی AirPort Express قابلیت پشتیبانی از اپل تی وی را نیز داشته باشد. ایرپورت اکسپرس جدید می‌تواند از طریق سیستم ارتباطی جدید اپل به ست آپ باکس دیجیتالی اپل تی وی متصل شده و از طریق آن محتویات تصویری را به صورت آفلاین آماده پخش در نمایشگر و تلویزیون‌ها کند.

بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، ایر پورت ۲ قرار است به صورت نهایی در نسخه عمومی آی او اس ۱۱٫۴ آماده عرضه شود. گفتنی است که اپل از سال ۲۰۱۲ که نسل اول سیستم ذخیره سازی و ارتباطی ایرپورت اکسپرس را آماده عرضه کرده است، تا به امروز تلاشی برای عرضه نسخه نهایی آن نکرده و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران ادعاهایی در مورد توقف تولید این محصول را مطرح کرده بودند.

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*