۴ برابر فروش بیشتر آیفون Xs Max نسبت به آیفون Xs

iPhone Xs Max
تحلیلگر مطرح دنیای اپل Ming-Chi Kuo چند روز پیش و در روزهای پایانی پیش فروش آیفون Xs و آیفون Xs Max اینطور اعلام کرد که عملکرد آیفون Xs آنطور که اپل ادعا کرده، نیست! حال امروز گزارش دقیقی را منتشر کرده که توضیحات واضح تر و بیشتری در مورد آیفون های ۲۰۱۸ اپل داده است.
با توجه به زمان باقی مانده تا پایان سال ۲۰۱۸ و بر اساس گزارش Ming-Chi Kuo فروش ۷۵ تا ۸۰ میلیون دستگاه از آیفون های جدید اپل پیش بینی شده است. در این بین آیفون Xs به دلیل عدم استقبال کاربران، از قافله جا مانده است اما این پیش بینی را فروش چشمگیر ۴ برابری آیفون Xs Max نسبت به iPhone Xs رقم زده است که در رنگ های Space Gray و Gold و در ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی بیشترین فروش اتفاق افتاده است.
در پیش میانگین قیمت آیفون های اپل ۷۵۰ تا ۷۷۰ دلار پیش بینی شده بود اما با وجود فروش بسیار بالای آیفون Xs Max این رقم به ۸۰۰ دلار رسیده است و احتمالاً با آغاز فروش آیفون XR که ماه آینده آغاز می شود، این رقم باز هم افزایش یابد زیرا بسیاری از تحلیلگران آیفون XR را نیز موفق می دانند و بسیاری از کاربران نیز به جای خرید آیفون ۸ که تنها ۵۰ دلار ارزان تر است، منتشر آیفون Xr هستند!
و در آخر با توجه به استقبال کاربران از آیفون اقتصادی اپل یعنی iPhone Xr اینطور به نظر می رسد که ۵۵ تا ۶۰ درصد فروش آیفون های اپل به آیفون Xr اختصاص یابد که البته با وجود مشکلات به وجود آمده در تامین نمایشگر، این موضوع ممکن است دستخوش تغییرات شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*