4 برابر فروش بیشتر آیفون Xs Max نسبت به آیفون Xs

iPhone Xs Max
تحلیلگر مطرح دنیای اپل Ming-Chi Kuo چند روز پیش و در روزهای پایانی پیش فروش آیفون Xs و آیفون Xs Max اینطور اعلام کرد که عملکرد آیفون Xs آنطور که اپل ادعا کرده، نیست! حال امروز گزارش دقیقی را منتشر کرده که توضیحات واضح تر و بیشتری در مورد آیفون های 2018 اپل داده است.
با توجه به زمان باقی مانده تا پایان سال 2018 و بر اساس گزارش Ming-Chi Kuo فروش 75 تا 80 میلیون دستگاه از آیفون های جدید اپل پیش بینی شده است. در این بین آیفون Xs به دلیل عدم استقبال کاربران، از قافله جا مانده است اما این پیش بینی را فروش چشمگیر 4 برابری آیفون Xs Max نسبت به iPhone Xs رقم زده است که در رنگ های Space Gray و Gold و در ظرفیت 256 گیگابایتی بیشترین فروش اتفاق افتاده است.
در پیش میانگین قیمت آیفون های اپل 750 تا 770 دلار پیش بینی شده بود اما با وجود فروش بسیار بالای آیفون Xs Max این رقم به 800 دلار رسیده است و احتمالاً با آغاز فروش آیفون XR که ماه آینده آغاز می شود، این رقم باز هم افزایش یابد زیرا بسیاری از تحلیلگران آیفون XR را نیز موفق می دانند و بسیاری از کاربران نیز به جای خرید آیفون 8 که تنها 50 دلار ارزان تر است، منتشر آیفون Xr هستند!
و در آخر با توجه به استقبال کاربران از آیفون اقتصادی اپل یعنی iPhone Xr اینطور به نظر می رسد که 55 تا 60 درصد فروش آیفون های اپل به آیفون Xr اختصاص یابد که البته با وجود مشکلات به وجود آمده در تامین نمایشگر، این موضوع ممکن است دستخوش تغییرات شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*