چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟

چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟

چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟ در این مقاله روش ساخت لینک گروه برای شما عزیزان آموزش داده خواهد شد . شما می توانید در بخش آموزش تلگرام زوم تک ، آموزش های کاربردی در مورد تلگرام را مطالعه نمایید . با ما همراه باشید.

ساخت لینک گروه در تلگرام

امروزه بسیاری از فروشندگان و شرکت ها و حتی افراد عادی هستند که برای خود در تلگرام گروه تشکیل می دهند ، گاه دوست دارند که این گروه برای خود لینکی داشته باشد تا کاربران با لمس آن وارد گروه شوند . در ابتدا باید بدانید این کار تنها توسط مدیر گروه انجام می گیرد و اصلا کاربران نمی توانند این کار را انجام دهند : اگر شما هم گروهی دارید که دوست دارید برای آن لینکی بسازید با ادامه این پست با ما همراه باشید :

۱) برای خود گروهی بسازید
۲) سپس در قسمت بالا صفحه برروی عکس مربوط به گروه کلیک کنید

چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟۳) در این قسمت بر روی Add member کلیک کنید

چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟۴) در صفحه ای که برای شما باز می شود بر روی Invite to Group via Link کلیک کنید .

هم اکنون مشاهده می کنید که لینک گروه برای شما ساخته شده است . اگر قصد دارید لینک گروه را کپی کنید می توانید از گزینه Copy Link کلیک کنید . در صورتی که میخواهید لینک را تغییر دهید باید مراحل از اول اجرا نموده و سپس گزینه Revoke Link را بزنید . اگر میخواهید لینک را انتشار دهید باید Share Link را کلیک نمایید .

چگونه در تلگرام لینک گروه بسازیم؟

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*