ویدیو نگاه نزدیک به گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس فاش شد

پیش از این بارها شاهد انتشار تصاویر و رندرهای مختلف از گوشی‌هوشمند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس بوده‌ایم. اما حالا ظاهرا ویدیو نگاه نزدیک به دو پرچمدار جدید سامسونگ به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته است. به‌نظر می‌رسد این ویدیو توسط شخصی از کشور چین منتشر شده و در آن هر دو پرچمدار مورد انتظار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس قابل مشاهده‌اند.

البته این ویدیو کوتاه است و در آن به قابلیت‌های این دو محصول دقیقا اشاره نمی‌شود، با این وجود می‌توان امکاناتی چون صفحه‌ی همیشه روشن را روی گلکسی اس ۸ پلاس و صفحه‌ی هوم را در گلکسی اس ۸ مشاهده کرد. کلید‌های ناوبری نرم‌افزاری نیز جایگزین کلید‌ فیزیکی هوم شده‌اند و در این ویدیو به‌خوبی می‌توان آن‌ها را دید.

این ویدیو همچنین جزئیات خاصی در مورد طراحی دو گوشی‌ مذکور را فاش نمی‌کند. هر دو گوشی‌ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از نمایشگری بهره می‌برند که از دو طرف خمیده است و به همین دلیل دستگاه از حاشیه‌های بسیار کمی بهره می‌برد. از آنجا که دکمه‌ی فیزیکی هوم از جلوی این دو محصول حذف شده، بنابراین سنسور اثرانگشت در بخش پشتی دستگاه تعبیه شده است.

مطمئنا در روزهای آینده نیز همچنان شاهد لو رفتن مشخصات دو پرچمدار مورد بحث خواهیم بود و این وضعیت تا پیش از معرفی رسمی این دو گوشی ادامه خواهد داشت. سامسونگ دیشب تایید کرد که تاریخ معرفی رسمی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس روز ۲۹ مارس (۹ فروردین ۹۶) خواهد بود. گوشی‌های هوشمند یاد شده به طور همزمان در رویدادی در دو شهر نیویورک و لندن به طور رسمی معرفی خواهند شد. در زیر می‌توانید ویدیو فاش شده از گوشی‌های مورد انتظار سامسونگ را مشاهده کنید.

دانلود ۳۶۰p

نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*