ممکن است آیفون ۸ ماه آینده در WWDC 2017 معرفی شود!

ما اخبار و اطلاعات بسیاری در رابطه با آیفون ۸ اپل شنیده‌ایم و تقریبا همه انتظار دارند این دستگاه در شهریور ماه معرفی شود. اما یک تحلیلگر جی‌پی مورگان ادعا کرده که آیفون ۸ می‌تواند ماه آینده در WWDC 2017 همراه iOS 11 معرفی شود.

طبق گزارش ۹to5Mac، تحلیلگر جی‌پی مورگان در واقع اشاره کرده که احتمال اینکه آیفون ۸ به طور رسمی در ژوئن معرفی شود، بسیار بالا است. اپل ممکن است بخواهد باعث هیجان مشتریان خود شود اما این کار احتمالا اثر ناخواسته در فروش آیفون‌های فعلی می‌گذارد. البته در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم تایید کنیم اپل قصد چنین کاری را دارد.

آخرین گوشی هوشمندی که اپل در ماه ژوئن و رویداد WWDC معرفی کرد، آیفون ۴ در سال ۲۰۱۰ بود. پس از آن تمامی پرچمداران اپل در سپتامبر یا اکتبر رونمایی و عرضه شده‌اند. ( آیفون SE در ماه مارس معرفی شده اما این دستگاه یک گوشی هوشمند رده بالا و پرچمدار محسوب نمی‌شود). اگر اپل از آیفون ۸ در ماه ژوئن پرده برداری کند همه شوکه خواهند شد!

حتی اگر آیفون ۸ در WWDC معرفی شود این تحلیلگر می‌گوید که خبری از عرضه آن تا ماه سپتامبر نخواهد بود. WWDC حدود یک ماه دیگر در ۵ ژوئن آغاز به کار می‌کند و در آن زمان می‌توان به صحت این ادعا پی برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*