معرفی و دانلود اپلیکیشن های کاربردی Microsoft برای iOS

Microsoft

شرکت مایکروسافت یکی از بزرگترین، به روز ترین و محبوب ترین شرکت های جهان است که افتخارش خلق ویندوز به دست بیل گیتس است. این شرکت در سالیان دراز توانسته به محبوبیت خود بیفزاید زیرا در زمینه کسب و کار نیز موفق بوده است. پکیج آفیس Microsoft Office را همگی می شناسید و می دانید پیشرفته ترین نرم افزارهای ویرایش و مشاهده اسناد را در خود جای داده است.

این شرکت بعد از مشاهده استقبال کاربران از نرم افزارهای آفیس، نسخه iOS برترین نرم افزارهای خود یعنی Microsoft OneNote, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel, Office Lens و OneDrive را منتشر کرد که خوشبختانه با استقبال بی نظیری مواجه شد. همگی Microsoft OneNote, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint و Microsoft Excel را به خوبی می شناسید و نیاز نیست توضیحی در مورد آن بدهیم.

اپلیکیشن جدیدی که مایکروسافت منتشر کرده، Office Lens است. این نرم افزار امکان اسکن اسناد و تبدیل آنها به PDF – Word یا عکس را به کاربر می دهد. نرم افزار دیگری هم برای اپل منتشر شده که OneDrive نام دارد. این نرم افزار امکان مدیریت فضای مجازی ابری مایکروسافت را به کاربر می دهد. این فضای مجازی همانند iCloud اپل است که می توان در آن اطلاعات بسیاری ذخیره کرد و در صورت تمایل آنها را بازخوانی نمود.

کانال تلگرام کافه اپل را دنبال کنید: Telegram.me/CafeAppleChannel

دریافت Office Lens

دریافت Microsoft Word

دریافت Microsoft PowerPoint

دریافت Microsoft Excel

دریافت OneDrive

دریافت Microsoft OneNote

توجه

برای هرگونه سوال در مورد این مطلب یا موارد دیگر در زمینه موبایل، می توانید با همکاران ما در “موبایل کمک” تماس حاصل نمایید.

تماس از سراسر کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ ( بدون پیش شماره و از تلفن ثابت )

تماس از استان تهران : ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶ ( بدون پیش شماره و از تلفن ثابت )

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*