معرفی نسخه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی اس ۹ سامسونگ

۱۱ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۲:۳۰

شرکت سامسونگ روز گذشته میزبان یک رویداد خبری در ایالات متحده بود. غول کره‌ای در این رویداد از نسخه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس (+Samsung Galaxy S9 & Galaxy S9) پرده برداری کرد که می‌توانند گزینه‌های جذابی برای کاربران حرفه‌ای باشند.

کمپانی سامسونگ روز گذشته از نسخه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی گوشی های پرچمدار خود یعنی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در خاک ایالات متحده پرده برداری کرد. هر دو این گوشی ها را می‌توانید از همین امروز از طریق سایت خود شرکت سامسونگ پیش خرید کرده و کمتر از سه هفته دیگر، ۲۸ اردیبهشت ماه نیز فروش قطعی آن‌ها آغاز می‌شود.

یکی از مواردی که کاربران سامسونگ به آن گله داشتند، عرضه‌ی گوشی های آن‌ها با گزینه‌های حافظه محدود بوده است. با این حال عرضه‌ی نسخه‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی آن‌ها می‌تواند تا حدودی مشکل را برطرف کند. اگرچه فروش این دو نسخه تنها به صورت آنلاین انجام گرفته و در فروشگاه‌ها موجود نخواهد شد.

بدیهی است که شما می‌توانید حتی در این مدل‌های مجهز به حافظه بیشتر نیز فضای ذخیره سازی گوشی خودتان را به لطف یک کارت میکرو اس دی (تا ۴۰۰ گیگابایت) افزایش داده و حداکثر به ۶۵۶ گیگابایتی در مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس سامسونگ برسانید. بی‌تردید این فضا به قدری زیاد خواهد بود که حتی حرفه‌ای‌ترین کاربران موبایلی را نیز می‌تواند بینیاز به هر حافظه‌ی موبایلی دیگری کند.

قیمت نسخه‌های جدید گلکسی اس ۹

نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی S9 با قیمت  ۷۶۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید، در حالی که نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آن ۸۱۹٫۹۹ دلار قیمت دارد. برای خرید نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی +S9 نیز باید ۸۸۹٫۹۹ دلار و مدل ۲۵۶ گیگابایتی ان نیز ۹۳۹٫۹۹ دلار بپردازید. هر دو گوشی مذکور با حافظه‌های تازه‌ی خود در رنگ‌های آبی، مشکی و ارغوانی به فروش خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*