مشاهده کنید: ویدیوی مفهومی از هدفون اپل


Post-Thumbnail

پس از انتشار شایعات در مورد عرضه هدفون اپل تصاویر مفهومی زیادی برای این محصول منتشر شده است.

شایعات در مورد تولید و عرضه هدفون اپل اولین بار توسط مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس KGI منتشر شد و پس از آن خبرگزاری‌های معتبری همچون بلومبرگ به وجود این محصول و همچنین تلاش اپل برای ساخت آن پرداختند.

بر اساس این گمانه زنی‌ها، هدفون اپل قرار است به عنوان یک محصول صوتی ویژه برای کاربران حرفه‌ای تولید و عرضه شود که از لحاظ کاربری، از کیفیت و طراحی بسیار خوبی برخوردار است. اپل تصمیم دارد تا با تولید این هدفون با شرکت‌های بزرگ تولید کننده دستگاه‌های صوتی رقابت کند و جایگاه خود را در حوزه تولید هدفون‌ها و هندزفری‌ها محکم‌تر کند.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که هدفون اپل قرار است با شارژ بی‌سیم شبیه به آنچه تا پیش از این در محصولاتی نظیر اپل واچ دیده شده است تولید شود.

تصاویر مفهومی مربوط به هدفون اپل نیز بر اساس همین شایعات طراحی و منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند، اپل در ساخت این محصول، از همان زبان طراحی به کار رفته در هوم پاد استفاده خواهد کرد. این محصول به احتمال زیاد همانند هوم پاد در دو رنگ مشکی و سفید تولید می‌شود و ممکن است اپل مدتی پس از عرضه عمومی آن، نسخه خاص قرمز رنگ آن را نیز تولید و عرضه کند.

ویدیوی مفهومی منتشر شده از هدفون اپل نشان می‌دهند که قسمت‌های کنار هر یک از درایورهای در این محصول با شباهت کامل از قسمت بالایی هوم پاد طراحی خواهند شد و اپل احتمالاً نمایشگر مربوط به سیری را نیز در آن تعبیه خواهد کرد.

بدون شک، دستیار هوشمند صوتی اپل با عنوان سیری در این محصول نقش مهمی ایفا می‌کند و به همین دلیل، رابط کاربری خاصی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. هدفون اپل همچنین به احتمال زیاد از موتور لمسی Taptic Engine به کار رفته در ایرپادهای بی‌سیم نیز برخوردار خواهد بود. 

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*