عکاسی هوشمند با اپلیکیشن Microsoft Pix Camera برای iOS

Microsoft Pix Camera

چندیست که مایکروسافت در عرصه طراحی اپلیکیشن های عکاسی فعالیت دارد و در پیش Microsoft Selfie و به تازگی Sprinkles را برای iOS عرضه کرده است که ما نیز در کافه اپل به معرفی آنها پرداختیم. یکی دیگر از اپلیکیشن های مایکروسافت که برای عکاسی از نوع هوشمند عرضه شده، Microsoft Pix Camera نام دارد که به طور حتم از آن خوشتان خواهد آمد. شما با استفاده از اینن اپلیکیشن می توانید، عکس هایی کم نقص، بدون نقص و خاص بگیرید. به طور مثال با اعمال تنظیمات روی اپلیکیشن می توانید، زمانی که لبخند افراد جلوی دوربین در بهترین حالت خود قرار گرفت،، عکس گرفته شود یا در طبیعت عکسهای متحرک بگیرید که نرم افزار با توجه به خاص بودن منظره این عمل را انجام می دهد. برای مثال حرکت ابرها، حرکت آب یا گذر با سرعت یک ماشین در پس زمینه عکس، به صورت یک تکرار ثبت خواهد شد! این اپلیکیشن را به هیچ وجه از دست ندهید.

کانال تلگرام کافه اپل را دنبال کنید: Telegram.me/CafeAppleChannel

ویژگیهای نرم افزار:

– محیط کاربری حرفه ای

– امکان تصحیح رنگ و نور

– کاملاً هوشمند

– امکان به اشتراک گذاری تصاویر با دوستان

عکاسی هوشمند با اپلیکیشن Microsoft Pix Camera برای iOSعکاسی هوشمند با اپلیکیشن Microsoft Pix Camera برای iOSعکاسی هوشمند با اپلیکیشن Microsoft Pix Camera برای iOSعکاسی هوشمند با اپلیکیشن Microsoft Pix Camera برای iOS

ورژن : ۱٫۰٫۲۸

حجم : ۱۶۵ مگابایت

سازگاری : iOS 9 و بالاتر

توجه

برای هرگونه سوال در مورد این مطلب یا موارد دیگر در زمینه موبایل، می توانید با همکاران ما در “موبایل کمک” تماس حاصل نمایید.

تماس از سراسر کشور : ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ ( بدون پیش شماره و از تلفن ثابت )

تماس از استان تهران : ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶ ( بدون پیش شماره و از تلفن ثابت )

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*