طرح فروش فوری رنو کپچر ۲۰۱۷ با قیمت جدید از هفته آینده

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد جدیدترین مرحله فروش فوری خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ از هفته آینده آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. بر اساس این اطلاعیه، از روز یکشنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.

مقاله‌های مرتبط:

در این طرح فروش فوری، خودروی رنو کپچر با جعبه دنده اتوماتیک و فاقد سیستم گرمایش صندلی در ۷ رنگ مشکی، سفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای، خاکستری و قهوه‌ای با موعد تحویل ۲۰ روزه و قیمت قطعی ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از سوی ایران خودرو به فروش خواهد رسید.

رنو کپچر

در ادامه این بخشنامه شرایط و توضیحاتی زیر آورده شده است:

۱ – هر گونه تغییرات قیمت غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی ، مالیات و …) و همچنین تغییرات ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات دولت و نهادهای قانون‌گذار تا پیش از صدور دعوت‌نامه، بر عهده مشتری خواهد بود.

۲ -در صورت تکمیل ظرفیت، گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به قطع فرآیند ثبت نام اقدام خواهد کرد.

۳ – در طرح فروش فوری رنو کپچر امکان تنظیم صلح‌نامه وجود نخواهد داشت.

۴ – پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف نخواهد داشت.

بر اساس این بخشنامه، خودروهای این مرحله از خرید پاییزه، با رینگ‌های ۱۶ اینچی آلومینیومی به مشتریان تحویل خواهد شد. همچنین زمان فعال‌سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۲ مهرماه خواهد بود.

در جدول زیر شرایط کامل این بخشنامه را می‌توانید مشاهده کنید.

خودرو کد کلاس رنگ سقف رنگ بدنه قیمت فروش زمان تحویل
رنو کپچر دنده اتوماتیک
(بدون گرمکن صندلی)
۷۵۰۱۱ مشکی سفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای،
خاکستری و قهوه‌ای
۱۱۹,۹۰۰,۰۰۰ ۲۰ روزه
۷۵۰۱۲ سفید مشکی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید این خودرو روز یکشنبه راس ساعت ۱۰ صبح به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*