شماتیک منتشر شده از آیفون ۸ ؛ شباهت LG G6 با پرچمدار آینده اپل

از زمان عرضه اولین نسل آیفون در ۱۰ سال پیش، یک طراحی امضا مانند در مدل‌های مختلف آیفون وجود داشت: حاشیه‌های زیاد صفحه نمایش در پنل جلویی (که نسبت صفحه نمایش به بدنه را پایین می‌ورد). اما احتمالا در آیفون ۸، که انتظار می‌رود شهریور سال جاری معرفی شود، این فاکتور تغییر می‌کند و صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی اولد این دستگاه تقریبا بدون حاشیه خواهد بود.

طرح‌ها و تصاویر مختلفی از پرچمدار آینده اپل منتشر می‌شود که تا زمان معرفی آن توسط اپل نمی‌توان هیچ کدام را رد یا تایید کرد، مگر آنکه تصویر و یا طرح بسیار دور از ذهن باشد. اخیرا طرح شماتیکی از چین منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به آیفون ۸ می‌باشد.

از جلو این دستگاه شبیه به G6 الجی می‌باشد اما پشت دستگاه متفاوت است. طبق گزارشات ابعاد این دستگاه ۱۴۹×۷۲٫۵×۷٫۱ می‌باشد و از نظر اندازه نیز تقریبا مشابه پرچمدار الجی است. از نکات جالب توجه این طرح شماتیک می‌توان به تعبیه سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه در کنار یک دوربین دوگانه عمودی اشاره کرد، دو جزئیاتی که برای گوشی‌های هوشمند اپل غیر معمول است.

لازم به ذکر است که این نقشه‌ها شاید تنها برای EVT باشند که بدان معناست نمی‌توان آن را به عنوان طرح نهایی در نظر گرفت. این طرح قطعا طرح نهایی آیفون نیست و بسته به آنچه که اپل تصمیم می‌گیرد و یا تا کنون تصمیم گرفته است، شاید هرگز چنین آیفونی روانه بازار نشود.

در گذشته شایعات به تعبیه سنسور اثر انگشت در زیر شیشه صفحه نمایش اشاره داشتند که البته مشکلات فنی ممکن است باعث شود اپل این ایده را رها کند. پس شاید با در نظر گرفته این مسئله قرار دادن اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه به جای پنل جلویی بدون حاشیه قابل درک‌تر باشد.

طبق شایعات آیفون ۸ در کنار آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس در شهریور پیش رو معرفی خواهد شد. آیا به نظر شما آیفون ۸ می‌تواند شبیه به طرح بالا باشد؟

همچنین بخوانید: تعویق در عرضه آیفون ۸ ، آیفون انقلابی اپل برای تعطیلات در دسترس کاربران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*