سرنوشت آیفون ایکس طلایی رنگ چه شد؟


Post-Thumbnail

 بر اساس مدارک و اسناد فاش شده، شرکت اپل تصمیم داشت تا آیفون ایکس را با سه رنگ تولید کند که البته با دلایلی نامعلوم، آیفون ایکس طلایی رنگ سرنوشت دیگری پیدا کرد.

طبق رسم همیشگی، تمامی شرکت‌هایی که تصمیم به تولید و عرضه یک تلفن همراه در آمریکا را دارند، باید مدارک آن را پیش از عرضه به کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا یا همان FFC ارائه دهند. اسنادی که به تازگی از FCC منتشر شده است، نشان داده که اپل تصمیم داشته تا آیفون ایکس طلایی رنگ را نیز در کنار دیگر رنگ‌های این محصول در جریان کنفرانس دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۷ رونمایی کند.

حتی شایعاتی که تا پیش از رونمایی آیفون ایکس نیز منتشر شده بود، همگی بر این مسئله تأکید داشتند که اپل در حال تولید این تلفن هوشمند با سه رنگ طلایی، خاکستری فضایی و نقره‌ای داشته است. این در حالی است که اپل در زمان معرفی این محصول، تنها از دو رنگ آن رونمایی کرد.

اسناد منتشر شده از FCC نشان می‌دهد که اپل حتی نمونه‌ای از این محصول را نیز تولید کرده بود. با این حال به نظر می‌رسد مشکلاتی نظیر تأمین قطعات باعث شده تا اپل تصمیم بگیرد یکی از رنگ‌های این محصول را حذف کند تا بتواند به تقاضای بازار جهانی بهتر پاسخ دهد.

اگر اخبار مربوط به آیفون ایکس را پیگیری کرده باشید، حتماً خواهید دانست که اپل در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ با مشکلاتی نظیر تأمین قطعات و همچنین تولید انبوه آیفون ایکس مواجه شده بود. همین مسئله احتمالاً باعث شده تا اپل در نهایت مجبور به حذف آیفون ایکس طلایی از لیست محصولات خود بشود.

باوجود انتشار این اسناد، هنوز معلوم نیست که آیا اپل تصمیم به تولید و عرضه آیفون ایکس طلایی رنگ را دارد یا می‌خواهد رنگ طلایی را در لیست آیفون پرچم‌دار ۲۰۱۸ موجود کند. با این حال می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک و پیش از رونمایی آیفون‌های جدید در پاییز امسال، شاهد عرضه این محصول با رنگ جدید باشیم.

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*