در جی کاپ گجت نیوز شرکت کنید، گوشی هوشمند جایزه بگیرید!

در جی کاپ گجت نیوز شرکت کنید، گوشی هوشمند جایزه بگیرید!

اولین تورنمنت بزرگ جی کاپ گجت نیوز برای انتخاب بهترین گوشی سال ۲۰۱۷ از فردا ۱۹ بهمن آغاز خواهد شد. گجت نیوز به ۵ نفر از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی به قید قرعه گوشی هوشمند هدیه می‌دهد.

در مطلب معرفی جی کاپ ۲۰۱۷، به نحوه‌ی برگزاری نخستین رویداد جی کاپ گجت نیوز پرداختیم. حال خبر خوب برای کاربران این است که شرکت‌کنندگان در این سری از نظرسنجی های گجت نیوز، امکان برنده‌شدن گوشی هوشمند را از وب‌سایت گجت نیوز خواهند داشت.

بنا به درخواست تعداد زیادی از کاربران، گجت نیوز قصد دارد تا جهت ارج‌نهادن به تقاضای کاربران همیشه‌همراهش، از میان شرکت‌کنندگان در نظرسنجی جی کاپ ۲۰۱۷، به ۵ نفر به قید قرعه، گوشی هوشمند هدیه دهد. توجه داشته باشید که این قرعه‌کشی از میان اعضای کانال گجت نیوز در اپلیکیشن تلگرام انجام خواهد شد؛ پس قبل از شرکت در نظرسنجی‌ها، حتما با مراجعه به لینک زیر، عضو کانال گجت نیوز (https://t.me/gadgetnews) در تلگرام شوید.

برندگان قرعه کشی گجت نیوز پس از پایان جی کاپ ۲۰۱۷ و مشخص‌شدن بهترین گوشی سال، از میان شرکت‌کنندگان در رای‌گیری‌ها، و به شرط عضویت در کانال گجت نیوز، انتخاب خواهند شد. جایزه‌ی تعیین‌شده برای این دوره از جی کاپ گجت نیوز ، پنج دستگاه گوشی هوشمند میان‌رده است. لازم به ذکر است که تورنومنت جی کاپ ۲۰۱۷ از تاریخ ۱۹ بهمن آغاز شده و به مدت ۱۰ روز تا ۲۹ بهمن ادامه خواهد داشت؛ در نهایت در تاریخ یکم اسفند ۳ گوشی برتر سال ۲۰۱۷ به انتخاب کاربران گجت نیوز معرفی خواهند شد.

در ادامه شمارا به تماشای تیزر معرفی این تورنمت بزرگ دعوت میکنیم :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*