دانلود بازی Braid برای مک

توضیحات اپلیکیشن :

بازی Braid عنوان جایزه بهترین بازی سال ۲۰۱۱ مک استور را از آن خود کرد.

پس خود را با بازی خلق شده توسط Jonathan Blow و Number None سرگرم کنید و اوقات خود را با یکی از بهترین‌های دنیای مک، پر نمایید.

در ضمن این بازی میانگین امتیاز ۹۰% را از طرف وب‌سایت Metacritic دریافت کرده است.

بازی

پلتفرم بازی Braid به گونه‌ای است که قادر هستید با دستکاری جریان زمان، معماها را حل نمایید.

هر معمایی که در این بازی با آن روبرو می‌شوید، بسیار منحصر به فرد و یکتا است. هیچ‌گونه فیلتری وجود ندارد. بازی Braid هر کاری را برای وسعت دادن به ذهن و قوه تفکرتان انجام می‌دهد و تجربه‌ای خاص را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به جهان‌هایی سفر کنید که زمان در آنجا عجیب و غیرقابل تعریف است؛ مشاهده کنید، یاد بگیرید و سپس جهان‌ها را یکی پس از دیگری فتح کنید.

نقطه نظرات

زمانی که موعد انتخاب بهترین اپلیکیشن پلتفرم مک سال فرا رسید، ما با لیستی از ۲۵۰ برنامه مک که رقابت سرسختانه‌ای با یکدیگر داشتند روبرو شدیم که طی۱۲ ماه گذشته به بررسی آنها پرداخته بودیم.

بعد از کلی بحث و بازنگری، ما لیست نهایی خود را به ۱۳ اپلیکیشن کاهش دادیم که شایسته دریافت عنوان Editors’ Choice Award از مجمع Macworld Editor’s Choice Award بودند و Braid یکی از منتخبین سال بود.

طراحی هنری Braid همچون معما‌های آن، دارای قوه تخیل بسیار زیادی است. دنیای غافگیر‌کننده پیش روی شما، شبیه یک نقاشی زنده است. IGN

یکی از هیجان‌انگیزترین، رضایت‌بخش‌ترین و زیباترین تجربه‌های بازی که تا به حال داشته‌ام.Destructoid

فراتر از سبک نقاشی دستی جذاب Braid، فراتر از امتیازهای فراموش‌نشدنی آن و وسیع‌تر از تجربه عشق و رشد شخصی، بازی Braid یکی از بهترین پلتفرم‌های پیش رو سبک پازلی معمایی چندین سال اخیر است.IGN Australia

 امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید:

رفع عیب باگ‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*