دانلود اپلیکیشن BMW Connected برای آیفون

توضیحات اپلیکیشن :

BMW Connected یک اپلیکیشن کاربردی برای کنترل بهتر و هوشمندتر اتومبیل است که برای تلفن‌های هوشمند آیفون توسعه داده شده است.

اگر از خودروهای بی ام دبلیو مدل ۲۰۱۴ به بعد استفاده می‌کنید، می‌توانید با این اپلیکیشن، اطلاعات بیشتری از اتومبیل خود دریافت کنید و از طریق تلفن هوشمند خود، کنترل بهتری روی خودرو داشته باشید.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

-همه چیز را کنترلکنید: درهای ماشین بی ام دبلیوی خود را کنترل کنید و قفل‌ها را باز یا بسته کنید. علاوه بر این، می‌توانید از قابلیت climate control نیز استفاده کنید.
-مسیرها را سریع‌تر و یک پارچه‌تر پیدا کنید: با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید با انجام کوچک‌ترین کار ممکن، مسیرهای ذخیره شده در تلفن هوشمند خود را به سیستم مسیریاب اتومبیل خود انتقال دهید تا با سرعت بیشتری مسیرها را پیدا کنید.
-اتومبیل خود را سریع‌تر از همیشه پیدا کنید: ممکن است در برخی موارد، جای پارک بی ام دبلیوی خود را فراموش کنید. اما حالا به لطف اپلیکیشن BMW Connected می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن اتومبیل خود را پیدا کنید.
-همیشه سر وقت باشید: شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن برنامه و زمان‌بندیمشخصی را برای اتومبیل خود در نظر بگیرید تا بر اساس حجم ترافیک موجود، زمان دقیق حرکت در مسیر را تشخیص دهید.
-کارآمدتر از همیشه باشید: با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید میزان شارژ باتری بی ام دبلیوهای سری i را مدیریت و کنترل کنید.
-کارهای بیشتری را انجام دهید: با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید دستیارهای هوشمند صوتی را به اتومبیل خود متصل کنید تا با بدون نگاه کردن به تلفن هوشمند، در حین رانندگی کارهای گوناگون را انجام دهید.

امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. ارسال مستقیم مسیر از آیفون به بی ام دبلیو
  2. مسیر یابی بهتر بر اساس نوع جاده
  3. آگاهی از فرارسیدن زمان دریافت خدمات اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*