تعویق در عرضه آیفون ۸ ، آیفون انقلابی اپل برای تعطیلات در دسترس کاربران

فصل بهار به تازگی شروع شده است و آب و هوای گرم به نیمکره شمالی باز می‌گردد. اگر بخواهیم در مورد تعطیلات بعدی میلادی حرف بزنیم شاید کمی عجیب باشد. اما تحلیلگران وال استریت باید با نگاهی به آینده پیش‌بینی‌های دقیقی را برای مشتریان خود انجام دهند. برایان وایت یکی از تحلیلگران درکسل همیلتون یادداشتی را اخیرا برای نسخه ویژه دهمین سالگرد عرضه آیفون منتشر کرده است که به عقیده وی در ماه سپتامبر خبری از عرضه آیفون ۸ نخواهد بود.

وایت می‌گوید که تکنولوژی سنجش سه بعدی که قرار است در آیفون ۸ استفاده شود کمی به مشکل خورده است؛ با این تکنولوژی دوربین جلو چهره کاربر را برای باز کردن قفل تشخیص می‌دهد. وایت می‌گوید که این تکنولوژی به همراه صفحه نمایش اولد تنها در مدل پرمیوم آیفون‌های ۲۰۱۷ استفاده می‌شوند. اخیرا سامسونگ و اپل یک قرارداد همکاری برای تولید ۷۰ تا ۹۵ میلیون پنل اولد امضاء کرده‌اند که برای آیفون ۸ می‌باشد. انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۸ تمامی آیفون‌ها به این نوع صفحه نمایش مجهز شوند.

این تحلیلگر در ادامه یادداشت خود گفته که هنوز هم پیش‌خرید آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس در سپتامبر متصور است اما این دو مدل قابلیت‌های جذاب آیفون ۸ را ندارند. وایت گفته که آیفون ۸ گران قیمت (که در شایعات به قیمت ۸۵۰ تا ۹۰۰ دلاری برای مدل ۶۴ گیگابایت اشاره شده است) در فصل تعطیلات ۲۰۱۷ در دسترس خواهد بود که باعث می‌شود رکورد فروش آیفون در سال گذشته در این بازه نیز شکسته شود. در سال گذاشته در سه ماهه اول سال مالی اپل که از اکتبر تا دسامبر می‌باشد، ۷۸٫۳ میلیون آیفون فروخته شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*