تصویری از آنتن سلولار آیپد مینی ۵ منتشر شد

Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اخیرا اطلاعات زیادی از تلاش اپل برای تولید و عرضه آیپد مینی ۵ منتشر شده است که نشان میدهد که این محصول قرار است در ماه های آینده آماده معرفی و عرضه به بازار شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده اخییر از طرف وب سایت ۹to5mac تصویری منتسب به پنل پشتی آیپد مینی ۵ فاش شده که حاکی از مشخصات دقیق این محصول خواهد بود. بر اساس این تصاویر، آیپد مینی ۵ قرار است با رنگ رزگلد یا گلد آماده تولید و عرضه شود و طراحی آن شباهت زیادی به آیپد مینی ۴ یعنی نسل قبلی خود دارد.

تا پیش از این تصویری منصوب به کاور پشتی آیپد مینی ۵ منتتشر شده بود که احتمالات را در مورد پشتیبانی این محصول از اسمارت کیبورد و دوربین دوگانه در قسمت پشتی را افزایش میداد. اما حالا مشخص شده که آیپد مینی ۵ احمالا قرار است با دوربین تک لنز و بدون فلاش تولید شود. علاوه بر این، آیپد مینی ۵ برخلاف آیپد پرو ۲۰۱۸ قرار است با جک ۳٫۵ میلی متری خورجی صدا آماده عرضه به بازار شود.

در حقیقت تصویر منتشر شده حاکی از آن است که آیپد مینی ۵ با همان طراحی پیشین تولید و عرضه میشود و اپل احتمالا تغییر در روند تولید این محصول به صورت ظاهری نخواهد داد.به طور کل تصویر پنل پشتی آیپد مینی ۵ ادعای تصاویر منتشر شده در مورد قاب این محصول را که تا پیش از این منتشر شده بود را زیر سوال میبرد.

به طور کل اطلاعات و شایعات در حال انتشار حاکی از آن است که شرکت اپل در حال توسعه و عرضه آیپد مینی ۵ در سال ۲۰۱۹ به بازار است. بر این اساس میتوان به این نتیجه رسید که شرکت اپل احتمالا در اولین کنفرانس خود در سال ۲۰۱۹ از این محصول رونمایی میکند و پیش از شروع تابستان آنرا آماده عرضه به بازار میکند. 

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*