به یادگیری معتاد شوید: معرفی بازی ایرانی Quiz of Kings برای iOS

Quiz of Kings

این روزها در کنار هم کاربر اندرویدی که می نشینیم، یک بازی را بیشتر انجام نمی دهد که آن هم بازی ایرانی Quiz of Kings نام دارد. این بازی اعتیاد آور به قدری جذاب است که ساعت ها شما را به خود سرگرم می کند. شما در این بازی با دوستان و دیگر بازیکنان به صورت آنلاین به مسابقه سوال و جواب می پردازید که با برنده شدن، سکه به دست می آورید تا بتوانید خود را ارتقاء دهید. ما نیز همم اکنون قصد داریم نسخه iOS این بازی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا سرگرم شوید و لذت ببرید.

شما با ورود به بازی می توانید برای خود یک ID بسازید و به دوستان خود اطلاع دهید تا شما را به جمع بازیکنان Quiz of Kings بیاورند و به مسابقه با شما بپردازند. این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید.

کانال تلگرام کافه اپل را دنبال کنید: Telegram.me/CafeAppleChannel

در توضیحات اپ استور اینطور آمده:

کی بیشتر می دونه؟ با دوستات مسابقه بده و نشون بده تو خفن تری، وارد لیست بهترین بازیکنای ایران شو، در عین حال اطلاعاتتم بالا ببر.
Quiz of Kings یه بازی آنلاین دو نفره، هوشمند، رایگان و اجتماعیه که توش می تونی دوستای جدید پیدا کنی، باهاشون مسابقه بدی و با هم کل کل کنید. در عین حال اطلاعاتت رو بالا ببری.
– با بیش از ۳۰ هزار سوال متنوع متنی و تصویری با موضوعات مختلفی مثل اطلاعات عمومی، ورزش، لوگو و سرگرمی، مذهبی، سینما، موسیقی، ریاضی و هوش، فوتبال و … طراحی شده مخصوص کاربران ایرانی.
– با هر مسابقه امتیاز و سکه جمع کن و رتبتو بالا ببر و اطلاعات رو با بقیه مقایسه کن
– سوالایی که خودت دوست داری رو اضافه کن تا بقیه بهش جواب بدن
– از بین پیش از ۱ میلیون آواتار مختلف هر شکلی که دوست داشتی رو برا خودت بساز
– از طریق شبکه های اجتماعی مختلف دوستاتو به مسابقه دعوت کن و باهاشون کل کل کن
– Quiz of Kings هیچ وقت قدیمی نمیشه و تعداد سوالاش روز به روز بیشتر و باحال تر می شه
– با هر آپدیت ویژگی های جدید و متنوع تری بهش اضافه میشه
هر مسابقه ۶ مرحله داره که هر کاربر موضوع ۳ مرحله رو انتخاب می کنه، هر مرحله ۳ تا سوال داره و آخر بازی کسی که سوالای بیشتری جواب داده باشه برنده می شه. در ضمن می تونی همزمان با چندین نفر مسابقه بدی.

به یادگیری معتاد شوید: معرفی بازی ایرانی Quiz of Kings برای iOSبه یادگیری معتاد شوید: معرفی بازی ایرانی Quiz of Kings برای iOSبه یادگیری معتاد شوید: معرفی بازی ایرانی Quiz of Kings برای iOSبه یادگیری معتاد شوید: معرفی بازی ایرانی Quiz of Kings برای iOS

 دانلود از لینک آیتونز: ۴۴ مگابایت

 نسخه بازی: Ver. 1.10.2812

 فعالسازی: رایگان

 سیستم عامل: iOS 8.0 و بالاتر

 سازگاری: iPad, iPhone, iPod

 قیمت: رایگان

 سازنده: Quiz of Kings

 منبع: AppStore

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*