بروزرسانی نسخه ی ۴.۸ پیام رسان تلگرام انتشار یافت

پیام رسان تلگرام این روزها نقل قول تمامی محافل می باشد و خود تلگرام نیز برای افزایش محبوبیت خود بیکار ننشسته و در تلاش است که میزان محبوبیت خود را افزایش دهد. اکنون این پیام رسان محبوب اقدام به انتشار بروزرسانی نسخه ی ۴.۸ نموده است که قابلیت های جدیدی به این پیام رسان از جمله استریم مستقیم ویدیوها، فعالسازی حالت شب به صورت خودکار استفاده از حساب تلگرام برای ورود به سایر اپلیکیشن ها افزوده شده است.

استریم ویدئو: بدون دانلود ویدئو کلیپ ها، آن ها را مشاهده نمایید و در صورت علاقه دانلود کنید.

حالت شب به صورت خودکار: با این قابلیت، تم حالت شب در زمانی که نور محیط کم می باشد برای شما فعال می گردد تا در هنگام ایتفاده از اپلیکیشن چشم هایتان اذیت نشود.

لاگین توسط تلگرام: با این قابلیت می توانید از حساب کاربری تلگرام خود وارد وب سایت ها شده و از دیگر خدمات نیز استفاده نمایید.

نسخه ی 4.8 پیام رسان تلگرام

استفاده از این قابلیت های جدید بسیار برای کاربران آسان می باشد، برای مثال با فعالسازی حالت شب به طور اتوماتیک، تلگرام با استفاده از ساعت خود دستگاه تم شب را برای پیام رسان تلگرام شما فعال می نماید و شما می توانید به اختیار خود این قابلیت را فعال نمایید و با تایم خود شخصی سازی کنید.

در قابلیت استریم ویدئو این امکان به شما داده می شود که بدون دانلود ویدئو ها آن ها را مشاهده نمایید، به این صورت که وقتی اقدام به دریافت یک ویدئو می نمایید، ویدئو شروع به پخش کرده و بطور همزمان نیز ادامه ی آن دریافت می شود، همانند سایت های یوتیوب و آپارت.

به طور کلی قابلیت هایی که هم اکنون در تلگرام نهادینه شده اندنشان از این موضوع دارند که تلگرام قصد ندارد به این زودی ها از چشم کاربران بیوفتد و دائم در تلاش است که قابلیت های خود را افزایش داده تا محبوبیت خود را نیز نسبت به سایر پیام رسان ها افزایش دهد.

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*