اپلیکیشن کرفس+دانلود ( خداحافظ چاقی)

کرفس

اپلیکیشن کرفس: ممکن است شما هم از دسته افرادی باشید که همیشه به دنبال راهی برای خلاصی از چاقی بوده اید . برای اینکه از چاقی رها شوید راه حل های زیادی وجود دارد اما ممکن است عوارضی را در بر داشته باشند. یکی از بهترین راه حل های که می تواند در کاهش وزن به شما کمک کند استفاده از یک رژیم غذایی عالی یا ورزشی صحیح است که به عنوان سالم ترین و بهترین راه حل ها شناخته شده اند.

حتی گاهی دیده شده است که عده ی دوست دارند چاق شوند برای این افراد نیز استفاده از رژیم غذایی مناسب و ورزش توصیه می شود.

این روزها اپلیکیشن ایرانی مناسبی برای کاربران ارائه شده است که نام آن کرفس می باشد . شما می توانید به کمک آن به هدف خود برسید . تا کنون بسیاری از افراد توانسته اند به کمک این اپلیکیشن به وزن ایده آل خود برسند ، البته به عنوان یک کالری شما و پایشگر سلامت نیز می توانید از این اپلیکیشن یاد کنیم اما همواره توسعه دهندگان این برنامه تلاش می کنند تا به عنوان یک برنامه آموزشی  نیز باشد و ویدئوی دستور پخت و …. را برای کاربران عزیز ارائه داده اند .

مراحل کارکرد این اپلیکیشن نیز مانند دیگر اپلیکیشن ها است که همه به تناسب اندام و سلامتی کمک می کنند . زمانی که به برنامه وارد می شوید ابتدا قد و وزن و سن شما را می خواهد تا بتواند شاخص جرمی بدن تان را محاسبه نماید . زمانی که به وسیله شما این اطلاعات وارد شد می توانید برای رسیدن به وزن دلخواهتان از امکانات برنامه استفاده نمایید.

کارکرد این برنامه بر پایه میزان پروتئین و کالری می باشد که هر روز به بدنتان می رسد . در اصل این برنامه به شما می گوید برای رسیدن به یک وزن دلخواه ( مثلا ۶۰ کیلوگرم) در طی ۱ ماه چه میزان کالری باید به بدن شما برسد و می توانید روند افزایش یا کاهش وزن خود را مطابق برنامه پیش ببرید .

در ادامه شما هر غذایی که در هر وعده ی می خورید یا  میان وعده هایتان و میزان نوشیدنی های خود را در برنامه کرفس وارد می کنید علاوه بر این ها باید فعالیت ها خود را در برنامه وارد کنید و در پایان هر روز وزن تان را نیز در برنامه ثبت کنید . در پایان روز اپلیکیشن با توجه به فعالیت ها و عملکردهای که روزهای قبلی داشته اید، بررسی می کند که چگونه پیش رفته اید  اگر عملکرد و ورزش یا غذای شما کافی نبوده در ان مشخص خواهد شد .

شاید پیش خودتان فکر کنید که این کار زمان زیادی از شما می گیرد اما وارد کردن فعالیت ها و ورزش ها وقت زیادی از شما نخواهد گرفت .

یکی از نقاط ضعفی که شاید بتوان برای این برنامه بیان کرد این است که منوی غذای این برنامه زیاد از غذاهای رایج در آن استفاده نشده و شاید کمی برای شما وقت گیر باشد و مجبور باشید غذاها را به صورت دستی وارد کنید. امیدواریم این مشکل در بروز رسانی های برنامه برطرف شود.

نمای اپلیکیشن کرفساین برنامه به صورت کاملا رایگان نبوده است و باید برای استفاده از آن ماهانه حق اشتراکی را پرداخت نمایید.

 اپلیکیشن کرفس

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*