الجی اینوتک تولید کننده ماژول تشخیص چهره آیفون ۸

رسانه‌های کره گزارش داده‌اند که الجی اینوتک تامین کننده ماژول تشخیص چهره آیفون (های) بعدی می‌باشد. بخش نیمه هادی کمپانی الجی همچنین مسئول تولید سنسورهای تصویر برداری است. طبق گزارش، الجی ۲۳۸٫۵ میلیون دلار هزینه کرده که یک مرکز جدید برای رسیدگی به سفارشات اپل تاسیس کند.

از سال ۲۰۱۶ سازنده آیفون و الجی اینوتک در حال توسعه یک سیستم دوربین تشخیص چهره سه بعدی می‌باشند که برای برنامه‌های امنیتی و سرگرمی کاربرد دارد. این فناوری کاملا جدید است. فناوری‌های موجود برای تشخیص چهره همانند مورد استفاده شده در گلکسی S8 و S8+، از اسکن دو بعدی بهره می‌برند که به راحتی با استفاده از یک عکس چهره می‌توان آن‌ها را فریب داد.

الجی اینوتک همچنین تولید کننده دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس می‌باشد. ماژول دوربین تشخیص چهره در جلوی گوشی قرار می‌گیرد، گفته می‌شود که این ماژول کوچکتر از سایر ماژول‌ها توسعه داده شده توسط کمپانی است.

متاسفانه این تمام چیزی است که تا کنون از ویژگی تشخیص چهر‌ه آیفون می‌دانیم. امیدوارم که اپل و الجی در کنار هم یک ویژگی امنیتی قابل اتکا را توسعه دهنده و فقط یک ویژگی برای بازاریابی نباشد که بتوان آن را به راحتی دور زد.

 
منبع The Investor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*